Preva -skutečně fungující aplikace ,která vám dodá  přehled nad Zdraví a zdoláváním vašich fitness cílů

.. jednoduše zde máme zůsob, jak  motivovat  své tréninky . To je důvod proč  globální výrobce fitness vybavení Precor  otevírá svou Preva API , takže ostatní vývojáři mohou integrovat své aplikace . Podle společnosti , bude vývojový  Portal Preva umožňovat vývojářům implementovat funkce, jako jsou například různé soutěže založené kolem úspěchů a milníků – ujetá vzdálenost , firemních shromážděné statistiky . Toto  se již realizuje v USA přes app wellness odměnu  EveryMove , kde po propojení svých EveryMove a Preva účtů  bude  informace o cvičení automaticky  vydělávat na slevy  u vybraných výrobků a další odměny . To by mohlo účinně pomoci dalším aplikacím , jako RunKeeper proniknout do vaší ranní rutiny cvičení na Precor strojích , čímž vám dává  mnohem realističtější představu o tom, kolik kalorií spálíte  při denní zátěži .

Preva ® Developer Portal je centralizovaný způsob, jak se vývojáři mohou integrovat s Preva , nejrozšířenější  síti fitness řešení v tomto odvětví . Preva je nasazena ve více než 1400 fitness centrech po celém světě , což je zatím největší zdroj dat pro in – fitness cvičení. Vývojáři a poskytovatelé služeb mohou používat otevřené API společnosti pro mobilní app  fitness zařízení , aby údaje Preva (jako je například shrnutí individuálních aktivit  cvičení , celoživotní metriky , typy cílů a pokrok ve cvičení a získaných odměn )implementovali  do svých vlastních aplikací , produktů a služeb .

Preva poskytuje fitness průmyslu množství informací o cvičení a o zvycích, zahrnuje nové  trendy již od počátku svého uvedení na trh v roce 2011 . Použití těchto údajů dává ​​přehled o tom, co nejraději v posilovně  cvičenci používají  mají  a tím jim pomáhá lépe pochopit, jak nejlépe usnadnit cvičence je kondiční cvičení. Nashromážděná data v Preva cloudu   jsou přesnější než jakýkoli průzkum a pomáhají se zaměřit se na co je potřeba a  pomoci  tak  vést zdravější životní styl . ”

Zařízení , která mohou používat otevřené API a začlenit reálných dat  z Preva do svých nabídek . S rozvojem mohou držet Preva výsledků odznak soutěže , kde jsou nejvyšší příjmy zvýrazněny na Facebooku nebo Twitteru . Mohou vytvořit ” spálené kalorie tracker ” na svých webových stránkách a držet metriky – řízené soutěže , jako je ” ujetá vzdálenost ” programy na podporu delší , produktivnější cvičení v posilovně . Mobilní aplikace a další on-line zdravotnické služby , jako jsou ty sledování aktivity, jako je běh nebo jízda na kole , výživě a dalších wellness kritéria , lze synchronizovat cvičenec údaje Preva s vlastními řešeními s cílem zlepšit přesnost, použitelnost a hodnota jejich kvantifikovaných vlastních služeb .

Precor je pouze síťový fitness poskytovatel nabídnout API pro každého bez registrace . Vývojáři, kteří chtějí integrovat své údaje do Preva se mohou  dozvědět více na www.Preva.com / developerportal

 

Stáhni Preva Mobile pro Android  

Stáhni Preva Mobile pro iPhone