Konzole P82

 

Konzole P82, která je k dispozici na veškerém kardio vybavení Precor Experience Series, připojí cvičícího pomocí interaktivního sledování při cvičení, kdy spolupracuje í s nejnovějšími technologiemi dotykové obrazovky. Světlé a brilantní uživatelské rozhraní přináší moderní zážitek, který si cvičenci mohli užít ze svých osobních technologických zařízení.

 

 

 

Konzole P62

Konzola s dotykovým displejem P62, která je k dispozici na všech kardio liniích řady Experience Series, vnáší moderní design a prvotřídní síťový fitness zážitek do kardio trenažérů ve střední cenové relaci. Přizpůsobené prohlížení, pozoruhodná čistota TV a možností připojení k internetu je tu pro všechny, kteří touží po zážitku z cvičení, vše na 10 ”obrazovce.

 

 

Konzole P31

A konečně je tu v nabídce Precor LED konzole, která pro vás, váš personál a vaše cvičence pracuje i s audio konektivitou a možností připojení do PBS Preva systému. Získejte integrovanou správu aktiv a doplňte své servisní techniky dalšími informacemi přímo na dosah ruky a vy. Cvičení se budou těšit z dobře umístěných ovládacích prvků pro změnu kanálu a hlasitosti.