Druhy ovládacích konzolí Precor

dotyková P82 – dotyková P62 – nová P31 – standardní P30 – P30i intervalová

TRM 781_Console_GMS-1200x1200
shadow

Super motivace, se kterou se setkáte při použití nových ovládacích konzolí P82

At už uvažujete o pořízení jakékoliv řady Precor kardio vybavení, máte možnost využít nejmodernější techniku, která je v současnosti pro dotykové elektronické konzole 82 dostupná v odvětví fitness průmyslu. V konzoli s dotykovým ovládáním je integrováno vedle vlastního ovládání trenažéru a použití TV také funkce “Networked fitness” s možností procházení obsahu internetu díky instalovanému OS. Navíc je zde i možnost zaregistrovat si osobní účet na PREVA cloud a mít možnost sledovat tak své tréninkové výsledky. Díky bezdrátové konektivitě můžete také připojit vaše zařízení. V této kombinaci tak můžete sledovat své osobní video nebo fotografie na obrazovce anebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení. Jedinečná funkce RUN Tv vám umožní podívat se při tréninku do rozličných částí naší planety.

TRM 761_Console_GMS-1200x1200
shadow

Ekonomicky ale moderně při použití ovládacích konzolí P62

Pokud uvažujete o pořízení Precor kardio vybavení s dotykovými ovládacími konzolemi P62, máte možnost využít nejmodernější techniku, která je v současnosti vyvinuta pro top konzole 82, ale při větší dostupnosti. V konzoli s dotykovým ovládáním je integrováno vedle vlastního ovládání trenažéru také použití TV nebo možnost procházení obsahem internetu díky instalovanému prohlížeči. V připadě že máte účty u populárních streemovacích sproviderů, jako je Spotify nebo Netflix, můžete použít i tyto služby přimo přes konzoli. Navíc je zde ale i možnost zaregistrovat si osobní účet na PREVA a mít možnost sledovat své tréninkové statistik a motivační výsledky.
Můžete také vytvořit osobní zábavou připojením vašeho smartphone pomocí bezdrátové Bluetooth konektivity. V této kombinaci, můžete sledovat na obrazovce video a nebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení .

P31-console
Nová LED konzole řady P31 s integrovanou Audio wireless
shadow

Konzole P31

Nová LED konzole, která nabízí nové ergonomické schéma a pracuje efektivněji. Umožnuje integrovanou správu aktiv a výstupy pro servisní techniky dalšími informacemi ke stažení do svých zařízení nebo prostřednictvím správy Preva PSB. Cvičenci se budou těšit z dobře umístěných ovládacích prvků pro změnu kanálu a hlasitosti, které se nacházení vpravo dole. Nová barva konzole P31 vypadá skvěle v kombinaci s další řadou kardio vybavení Experience ™ Series řady 600,700 a 800, takže můžete spolehlivě kombinovat jakékoliv další dotykové konzole na ostatní kardio trenažéry.

shadow

Intuitivní ovládání, kterou naleznete při použití ovládacích konzolí P30

Možnosti zábavy pro Precor kardio souladu se rozhodnete používat.

Pokud uvažujete o pořízení řady Precor 830 řady kardio vybavení, máte možnost využít i příslušenství pro možnosti personální zábavy. Konzole každé z těchto řad obsahují možnosti instalace zábavného audio centra s výběrem zvukových kanálů,např. z jednotlivých TV nebo radiových stanic. Vaši členové si pak samy vyberou svou oblíbenou stanici k poslechu do sluchátek při vlastním cvičení.

Můžete také vytvořit ještě větší zážitek přidáním osobní obrazovky systému (PVS) a nebo PVS s osobní zábavou možností připojení iPhone/iPod (PEP). V této kombinaci, můžete sledovat video z vašeho zábavního systému nebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení iPod nebo iPhone.

P30i Interval Console_US Standard-600x451_0
shadow

P30i pro intervalový trénink

Konzole P31 oproti P30 obsahují možnosti přímého zadávání hodnot pro ovládání trenažéru. Zpravidla se používá na běžecké pásy pro intervalový skupinový trénink, kde vlastním cvičení řídí trenér.

Můžete také vytvořit ještě větší zážitek přidáním osobní obrazovky systému (PVS) a nebo PVS s osobní zábavou možností připojení iPhone/iPod (PEP). V této kombinaci, můžete sledovat video z vašeho zábavního systému nebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení iPod nebo iPhone.

Okomentuj (1)

  1. dole a nahře

Zanechej odpověď