DSL - Posilovací stroje DISCOVERY Series

DSL – Discovery™  Series  – posilovací stroje Precor  se závažím ve vedení, které v sobě kombinují funkčnost a biomechanicky zdařilé prvky konstrukce. Tyto posilovací stroje nabízí a vynikající zážitek z cvičení pro široké spektrum uživatelů, od začátečníků až po zkušené členy vašeho fitness klubu.

Série Discovery ™ kombinuje všechny funkční výkonnostní prvky požadované z pevnostní linie. Tato řada je zaměřena na snadné použití a přemýšlivý detail designu, který je vhodný pro širokou škálu cvičenců. Výsledkem je biomechanická excelence pro prvního uživatele nebo zkušeného sportovce.

 • Discovery DSL - Horní partie

  Discovery DSL - Horní partie (9)

  Posilovací stroje Precor DSL na horní partie těla
 • Discovery DSL - Core & Torso

  Discovery DSL - Core & Torso (3)

  procvičení svalových partií trupu
 • Discovery DSL - Spodní partie

  Discovery DSL - Spodní partie (8)

  - posilovací stroje Discovery DLS - Spodní partie těla
 • Discovery DSL - Advance Moment Design™

  Discovery DSL - Advance Moment Design™ (4)

  Řada Discovery Series Selectorised byla navržena s využitím technologie pokročilého dvojitého momentu tzv. Advanced Movement Design™, který působí na každou končetinu zcela nezávisle a tak se zapojí do cvičení více svalových skupin. Rozvíjí se síla a stabilizují se svalové skupiny obou paží tak, aby pracovaly souměrně. Cvičení na těchto strojích bude při větším rozsahu pohybu více efektivní, protože svalové partie více zabírají, což přináší lepší výsledky při cvičení.