Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/web/virtuals/55078/virtual/www/wp-content/themes/DiviC/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Komerční kardio trenažéry Precor

Nové komerční kardio řady Precor

– trenažéry Precor jsou navrženy pro kardiovaskulární trénink v náročném provozu operující až 24 hodin denně. Vynikají svou robustní konstrukci a použitím prvotřídních materiálů. Běžecké pásy jsou vybaveny patentovanou funkcí IFT a GFX , které zaručují hladký, plynulý a přesný pocit z přirozeného běhu.  Vybrané adaptivní eliptikaly AMT nabízí nově funkci OS (variabilní nastavení výšky kroku v rozsahu 1-5st. Eliptikaly disponují  patentovanou funkcí CROSSRAMP, která zefektivnuje cvičení. Ergometry UBK disponují biomechanikou “KOPS” (Knee Over the Pedal Spindle). Každá funkce u trenažérů Precor  je navržena tak, aby se Vaši kluboví členové váš klub oblíbili a měli důvod se rádi k vám vracet.

 • Climbers - Stepper

  Climbers - Stepper (1)

  - kardio trenažér imitující stoupání do schodů
 • Řada 600 Experience

  Řada 600 Experience (8)

  Ekonomicky efektivní komerční trenažéry s limitní zárukou 2 roky nebo 5000 hod .Tyto modely  jsou výbornou volbou do hotelů a menších klubů, kde vám razantně  sníží potřebný rozpočet na vybavení kardiozóny.
 • Řada 700 Experience

  Řada 700 Experience (6)

  Nové ekonomicky výhodné kardio trenažéry Precor pro provoz bez omezení v náročných podmínkch komerčních posiloven a sportovních klubů. Oproti špičkové řadě 800 mají jednodušší vybavení při zachování všech výhod a technologií, které značka Precor nabízí.
 • Řada 800 Experience

  Řada 800 Experience (11)

  Seznamte se s naší nejvyšší řadou kardio trenažerů 800 series. Tato řada má pověst bezkonkurenční kvality, nejpokrokovější patentované technologie zase zlepšují zážitek během cvičení. Zároveň zajišťují maximální provozní životnost což produktům poskytuje jedinečnou pozici na trhu. Navíc k našemu ikonickému pocitu hladkého pohybu pásy 800 Line a eliptické trenažéry 800 Line disponují aktivní kontrolkou pro okamžité sledování stavu zařízení. Součástí této řady je také náš jedinečný adaptivní pohybový trenažér s Open Stride.

 • Adaptivní eliptické trenažéry AMT

  Adaptivní eliptické trenažéry AMT (3)

  Precor vyvinul a jako první patentoval nový druh eliptického trenažéru s adaptivní délkou kroku (AMT), který  v roce 2007 uvedl na trh. Tyto velice oblíbené  fitness trenažéry  nabízejí vedle funkce adaptivní délky kroku také možnost nastavení výšky kroku. Cvičení  se tak nejvíce přiblížilo běhu, ale s nulovými rázy na kolena. Proto je tento trenažér vhodný pro aktivní seniory. Druhá generace , která byla uvedena v roce 2013, nabízí navíc funkci "OPEN STRIDE". Jedná se o možnost nastavovat elektronicky výšku kroku (elipsy) a tím dosáhnout úplného přizpůsobení k osobním potřebám při cvičení, které žádné jiné fitness zařízení nenabídne.
 • Prémiové běžecké trenažéry Precor TRM

  Prémiové běžecké trenažéry Precor TRM (11)

  Běžecké pásy Precor TRM jsou navržené pro náročné komerční použití. Všechny běžecké trenažéry  se vyznačují vysokou absorpční schopností energie dopadu chodidla na desku pásu (Funkce GFX). Disponují věrohodným napodobením přirozeného běhu v přírodě (Funkce IFT). Tyto vlastnosti umožňuje patentovaná technologie impulsního řízení trakce IFT a systém GFT, který účinně tlumí dopad nežádoucího momentu u pohybujícího se pásu.
 • Krosové fitness trenažéry - eliptikaly

  Krosové fitness trenažéry - eliptikaly (7)

  Eliptické trenažéry Precor EFX jsou   jako jediné na trhu  vybaveny patentovanou funkcí "CROSSRAMP", která zajišťuje možnost změny úhlu náklonu a tím nabízí více efektivní procvičení svalů spodní poloviny těla. Nastavení  úhlu náklonu se projevuje i v cvičebních programech a nabízí tak velice pestrý trénink. Nově uvedené ekonomicky výhodné řady 700 a 600 má oproti minulosti  toto nastavení rampy již k dipozici také.
 • Ergometry

  Ergometry (9)

  - ergometry, spinnig a indoor trenažéry pro náročné použití v komerčních fitness centrech.