Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/web/virtuals/55078/virtual/www/wp-content/themes/DiviC/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
posilovací stroje Precor pro komerční použití

Komerční posilovací stroje

Posilovací stroje Precor jsou vhodné pro použití v fitness klubech, sportovních centrech a na školách či pro firemní gym.

 • Multi-gyms

  Multi-gyms (1)

 • RESOLUTE DISCOVERY SERIES

  RESOLUTE DISCOVERY SERIES (21)

  https://www.youtube.com/watch?v=FF50i7gjTjs nejnovější řada posilovacích strojů Precor Leták ke stažení : Resolute Series Product Brochure (PDF)
 • Lavice a stojany

  Lavice a stojany (3)

  lavice a stojany
 • Posilovací stroje ŘADA C-Line - Výprodej !

  Posilovací stroje ŘADA C-Line - Výprodej ! (6)

  Posilovací stroje Precor řada C Line - modelová řadu 2012. Pro zájemce o koupi všech 6 ks nabízíme výraznou slevu.
 • DSL - Posilovací stroje DISCOVERY Series

  DSL - Posilovací stroje DISCOVERY Series (35)

  DSL - Discovery™  Series  - posilovací stroje Precor  se závažím ve vedení, které v sobě kombinují funkčnost a biomechanicky zdařilé prvky konstrukce. Tyto posilovací stroje nabízí a vynikající zážitek z cvičení pro široké spektrum uživatelů, od začátečníků až po zkušené členy vašeho fitness klubu. Série Discovery ™ kombinuje všechny funkční výkonnostní prvky požadované z pevnostní linie. Tato řada je zaměřena na snadné použití a přemýšlivý detail designu, který je vhodný pro širokou škálu cvičenců. Výsledkem je biomechanická excelence pro prvního uživatele nebo zkušeného sportovce.
 • DPL - Discovery Plate Loaded

  DPL - Discovery Plate Loaded (16)

  Posilovací stroje Discovery Plate Loaded (DPL) používají nezávislá ramena a jako závaží nakládací kotouče z olympijské činky. Svou oblibu si získaly pro naprosto plynulý pocit při provádění cviků. Řada Discovery ™ kombinuje všechny funkční prvky výkonu požadované od pevnostní linie, ale se zaměřením na snadné použití a promyšlené detaily designu přitahují širokou škálu cvičenců. Výsledkem je biomechanická dokonalost pro začínajícího uživatele nebo zkušeného sportovce.  
 • Posilovací stroje VITALITY Series

  Posilovací stroje VITALITY Series (11)

    Vitality Series - základní ekonomická řada posilovacích strojů Precor . Stroje jsou vhodné jak pro vybavení komerčního studia, tak pro hotelové fitness nebo sportovní kluby.