Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/web/virtuals/55078/virtual/www/wp-content/themes/DiviC/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
ATOMI sport s.r.o. autorizovaný distributor Precor pro ČR a SK.

Představení společnosti

Značka Precor vyrábí prémiové fitness vybavení hlavně pro komerční použití. Na trhu fitness vybavení vstoupila ve známost již v roce 1995 s svým legendárním eliptickým modelem EFX 544, který jako první začal používat variabilního náklonu cvičební dráhy při tréninku.

Od té doby se Precor stal předním globálním poskytovatelem fitness vybavení s přívlastkem robustnosti a  prémiové kvality. Od roku 2005 se společnost stala součástí skupiny AMER SPORTS,  světovým leaderem v prodeji sportovního vybavení populárních  značek  Wilsoun, Suunto, Atomic , Salomon a Mavic. 

 Díky tomuto silnému partnerství Precor neustále investuje do vývoje nových řešení a nových druhů modelů trenažérů, výsledkem čehož je již úspěšné zrealizovaný koncept eliptického trenažéru AMT – adaptivního eliptikalu s proměnou délkou dráhy cvičení, který se těší velké popularitě.  

stránky výrobce PRECOR.com

“Námi nabízené  profesionální fitness vybavení PRECOR je používáno ve fitness klubech, hotelech, lázních i také v individuálních případech celkem  ve více než 90 zemích světa. Za dobu tří dekád od svého založení  se Precor vypracoval na jedno z předních míst ve výrobě fitness vybavení. Jsme proto právem hrdi , že můžeme všem zájemců globálně  nabídnout jedny z nejlepších profesionálních fitness trenažérů, které jsou na trhu”.

.

Naše reference

a