ATOMIsport s.r.o. autorizovaný distributor Precor v ČR a SR

Naše společnost ATOMI sport s.r.o. byla založena v roce 2005 s cílem zastupovat značku Precor na našem trhu a s tím související záruční a pozáruční servis. Precor se stal za poslední dekádu globálním výrobcem fitness vybavení. Od svého založení v roce 1980 se stal v současnosti předním světovým dodavatelem prémiového fitness vybavení. Díky této globální podpoře značky vám můžeme nabídnout nejmodernější řešení pro vaše nové fitness projekty nebo kompletní modernizaci stávajících klubů.

Představení značky Precor

H

lavní centrum společnosti PRECOR se nachází v Seattlu v USA, kde v současnosti PRECOR zaměstnává více než 1000 pracovníků. V roce 2004 se společnost sloučila s jednou z největších obchodních skupin se sportovním zbožím na světě, s finskou společností AMER SPORTS, která zahrnuje populární sportovní značky – WILSON, SALOMON, SUUNTO, ATOMIC, Arcteryx a Mavic.
V součastnosti Precor nabízí nejen komerčním zákazníkům kompletní řadu kardiotrenažérů s možností zapojení do PREVA Net systému, které vedle prohlížení Internetu nabízí možnost vytváření osobních tréninkových účtů přístupných z konzolí P80. Dále nabídka obsahuje 3 rozličné řady posilovacích strojů navržených za přispění nejmodernějších současně dostupných technologií. Veškeré produkty jsou nabízeny všem zákazníkům podnikajícím v odvětví fitness, rehabilitace a wellness.

shadow
více informací (anglicky)

Při použití trenažérů Precor dosáhnete perfektních zážitků ve fitness díky nejmodernější technice a neustálé modernizaci svých produktů.

“Námi vyráběné profesionální fitness trenažéry jsou s oblibou používány ve fitness klubech, hotelích, lázních, wellness a také v individuálních případech ve více než 90 zemích světa. Za dobu tří dekád jsme se vypracovali na přední místo ve výrobě fitness vybavení a proto jsme hrdi na to, že můžeme všem zájemců nabídnout jedny z nejlepších profesionálních strojů, které v současnosti existují na globálním trhu s fitness vybavením”.
Rob Baker – president Precor Incorporated

shadow

Proč si vybrat nás za partnera?

1. Moderní & ergonomický a neotřelý design Precor

Moderní design, na kterém se podílelo stylistické centrum v Evrppě , pokrokové technologie IFR a GFT, vlastní vývoj software pro dotykové konzole P80 . nové řady posilovacích strojů Sectorized a Vitality, pro které společnost postavila celou továrnu – to je výčet nedávných aktivit společnosti, která má ambice stát se do dvou let vedoucí značkou v oboru.

2.Nejlepší řešení pro vaše podnikání

Nabízíme komplexní řešení na klíč s příslibem neustále modernizace. Naše řešení sítového fitness Preva , které je napojené na sociální sítě s možností přehledu doby činnosti kardiovaskulárních trenažérů je výhodou jak pro vaše budoucí členy tak i pro snadný přehled nad využitelností celé kardiozóny.

3. Adaptive Motion Trainer - AMT & intuitivní ovládaní P80

.Špičková verze modernizovaného AMT 885 s dotykovým displejem P80 – 885 intuitivně reaguje na lidský pohyb a umožňuje tak plynule měnit délku a směr cvičební dráhy. Komplexní kardio trénink s OPEN STRIDE – dodatečná možnost nastavení výšky kroku

4. Vysoká přizpůsobitelnost

…široká barevná škála pro posilovací strojů Vitality a Selectorised Series. Značkové příslušenství. Jednoruční činky a kotouče opatřené logem s nerezovými osami a polyuretanovým netečným povrchem, který zabraňuje poškození interiéru.

Optimální poměr trenažérů v kardio zóně

Běžecké trenažéry / 52%
Eliptické trenažéry / 35%
Ergometry / 9%
Stepery / 3%

Komentáře

Pro tento produkt není žádný komentář.

Zanechej odpověď