O nás

autor: Srp 13, 20130 komentářů

O naší společnosti

JSME HRDÝM DISTRIBUTOREM PRECOR V České republice a na Slovensku


V rámci více než 22letého partnerství se společnost Atomisport stala nejlepším distributorem Precor produktů v České republice a na Slovensku. 

Precor vyrábí prémiové fitness vybavení hlavně pro komerční použití. Na trhu fitness vybavení vstoupila ve známost již v roce 1995 s svým legendárním eliptickým modelem EFX 544, který jako první začal používat variabilního náklonu cvičební dráhy při tréninku dnes známého jako CROSSRAMP.

Od té doby se Precor stal předním globálním poskytovatelem fitness vybavení s přívlastkem robustnosti a  prémiové kvality. Od roku 2005 se společnost stala součástí skupiny AMER SPORTS. Od roku 2021 je Precor spojen s americkým poskytovatelem fitness on line PELOTON.

Již téměř tři desetiletí je společnost Precor hnacím motorem fitness s vášnivým zaměřením na ergonomický pohyb, osvědčené vědecké poznatky a špičkové technické řešení. Neustále zkoumáme a předvídáme potřeby lidí a organizací, kterým sloužíme, a neustále nově definujeme úroveň inovací, kvality a služeb nezbytných pro poskytování těch nejlepších fitness zážitků – to vše s cílem zlepšit způsoby, jakými se lidé zlepšují.

Stránky výrobce: www.PRECOR.com

Námi nabízené  profesionální fitness vybavení PRECOR je používáno ve fitness klubech, hotelech, lázních i také v individuálních případech celkem  ve více než 90 zemích světa. Za dobu tří dekád od svého založení  se Precor vypracoval na jedno z předních míst ve výrobě fitness vybavení. Jsme proto právem hrdi, že můžeme všem zájemců globálně  nabídnout jedny z nejlepších profesionálních fitness trenažérů, které jsou na trhu.

KARDIO, SILOVÉ A FUNKČNÍ FITNESS PRODUKTY
Pokud chcete své fitness centrum vybavit vysoce kvalitními fitness produkty, společnost AtomiSport & Fitness (ASF) je připravena vám pomoci. Díky našemu partnerství se společností Precor můžeme vaše zařízení vybavit špičkovými kardio, silovými a funkčními fitness produkty. Zjistěte více o produktech, které společnost Precor nabízí, a o tom, jak vám je náš tým ve společnosti ASF může dodat a nainstalovat.

NABÍDKA FITNESS VYBAVENÍ SPOLEČNOSTI PRECOR
Jako specialisté na fitness řešení spolupracuje společnost ASF pouze s těmi nejlepšími dodavateli cvičebního vybavení. Protože společnost Precor navrhuje výjimečná kardio a posilovací zařízení, jsme hrdí na to, že jsme nejlepším distributorem jejich produktů v ČR . Zatímco budete zvažovat, zda do svého zařízení přidáte jejich vybavení, věnujte chvíli více času informacím o produktech, které nabízejí níže.