Výhody:

  1. Dotyková konzole P80 využívá kapacitní technologii a  umožňuje vedle sledování Tv i přistup na internet pomocí systému Preva Net. která také   ukládá veškeré informace  o průběhu tréninku.
  2. Ergonomický tvar těla ergometru nabízí lepší komfort při nastupování. Seřízení sedadla je jednodušší oproti předchozímu modelu a nabízí větší rozsah nastavení ( až 36 cm horizontálně a 10 cm vertikálně).
  3. Odvětrané plastické opěradlo je ergonomický zakřivené a nabízí lepší pocit při dlouhotrvajícím tréninku, protože je zcela nově navrženo s využitím tzv. “floating suspension systemu” ,  který se dovoluje přizpůsobovat pohybu cvičícího při tréninku.
  4. Tvar středové části usnadňuje zaujetí pozice pro trénink a je vhodný také pro začátečníky.
  5. Max. výkon brzdového systému 780W  ve 20 krocích.
  6. Velice snadná údržba a servis.

Zobrazované hodnoty na horní liště displeje: Total Distance, Distance Remaining, Target Distance, Total Calories Burned, Calories/Min, Calories/Hr, Mets, Watts, Target, Time Elapsed, Time Remaining, Time in Zone, Segment, RPM, Heart Rate, Average Heart Rate, Max Heart Rate, Target Heart Rate.

Použití nejnovější technologie se reálně promítnou v nevšední zážitky a navodí optimální pocit z dobře provedeného tréninku