Eliptický  fitness trenažér – Crosstrainer™ s funkcí CrossRamp®

Eliptický pohyb je přirozený lidskému tělu a při tréninku eliminuje nárazy na klouby. Proto je tento druh  trenažéru vhodný  pro  pravidelné využití v tréninku nejen ve fitness, ale i v případě tréninku seniorů nebo při rekonvalescenci. Funkce eliptikalu “TOTAL BODY” umožnuje pomocí pohyblivých madel zapojit vedle dolní  také horní část těla.

Kapacitní dotyková ovládací obrazovka P80 v sobě zahrnuje 15` TV displej a možností připojení iPod/iPhone. Za předpokladu  vytvoření  osobního účtu v systému PREVA se dá  přizpůsobit  zobrazení displeje a přistupovat na vybrané stránky  internetu. Model  EFX® 885  je navržen pro náročné komerční využití.

Jedině značka Precor nabízí možnost změny náklonu dráhy elipsy během cvičení CrossRamp®a umožňuje tak lépe zapojit všechny svaly  dolních partií těla. Tréninkové  programy výhodně  pracují s elektrickým náklonem rampy “CrossRamp ®” a tak se stává cvičení na tomto trenažéru  efektivnější než na trenažérech, které  tuto funkci nemají.

Vysoká kvalita a odolnost konstrukce včetně materiálu použitých dílů zaručuje dlouholetý bezproblémový provoz v náročném komerčním prostředí. Doba provozu trenažéru není nijak omezována.