1. trénink na tomto trenažéru nabízí uživatelům dynamický pohyb celého těla. S jednoduše ovládáným novým displejem P10  a  možností vybavení Tv příslušenstvím je cvičení zábavné i v případě neustálých tréninků, které již jsou dnes v mnoha případech zahrnuty do aktivního životního stylu mnohých z nás.
  2. model EFX 815 je základním komerčním modelem řady NEW EXPERIENCE. Jeho provedení vychází z minulé generace populárního eliptického trenažéru EFX, nyní po modernizaci již  se zcela novým displejem a sjednoceným vzhledem. Displej řady P10 se zobrazováním hodnot pomocí LED umožňuje integraci 15` osobní obrazovky Cardio Theater® a pomocí vstupu CSAFE je také možné připojit trenažér k síti (optimalizováno pro sítové řešení PREVA Bussiness Suite®).
  3. biomechanika je navržena pro každého bez rozdílu velikosti – ergonomie totožná s  linií Precor EXPERIENCE. Ergonomicky velice zdařilý pohyblivý pákový systém pro vedení horních končetin umožňuje definici svalstva a kondiční cvičení horních partií. Pro cvičení se nabízí Crossramp 13 – 40 stupňů a pohyblivá madla.V případě instalace Cardio Theater PSV obrazovky s adaptérem PEP umožní připojení k iPOD/iPhone .
  4. díky použití části dílů z upraveného hliníku  a čisté linie, tento eliptikal funguje velice dobře v jakémkoli fitness provozu a dodává na image  kvalitního  klubu   jako odměnu   za vaši  investici.