Robustní a bezpečný:

Stepper je navržen s co nejnižším uložením těžiště, čímž je docílena vysoká stabilita a bezpečný pocit během používání, bezúdržbový provoz a nízké provozní náklady.

Ergonomické provedení:

Pomocí vzhůru vztyčených madel je optimalizováno dobré držení těla během vlastního cvičení. Široké pedály zvyšují pocit stability a zlepšují komfort během cvičení.
Grafické zobrazení hodnoty tepu na SmartRate&reg
Křivka ukazuje aktuální tepovou frekvenci vzhledem k doporučenému optimálnímu rozmezí podle typu tréninku – Weight loss, Aerobic, Cardio,Peak. – umožňuje efektivní snižování tělesné hmotnosti a srdečního tréninku.

Možnost připojení k systému PREVA business a  iPod/iPhone 4.

Pokud připojíte trenažéry do sítě pomocí technologií PREVA Business, budete moci na PC centrálně  sledovat využitelnost jednotlivých trenažérů, tréninkových programů a upozornění na nutnost opravy či údržby. Cvičící si budou moci  zřizovat své osobní účty Preva a ukládat si své tréninkové výsledky. Také si mohou přednastavit své oblíbené tréninky a  programy na tv stanicích.

Možnost nastavení odporu u zvolených programů běhen vlastního tréninku umožňuje variaci tréninkových jednotek.

Stepper je vybaven samonapájecím brzdným systémem  s generátorem, proto ho lze umístit kdekoli v prostoru bez potřeby přívodu el. energie  (pokud se nepoužije kozole P80 nebo Tv příslušenství PVS Cardio Theater).

  • minimální zátěž: 35W
  • maximální zátěž:375W
  • max. hmotnost cvičícího: 165kg
  • výška kroku: 16.5cm
  • rozměry pedálu 8×20 cm
  • možnost připojení PVS -personální TV obrazovky
  • CSAFE ready (připojení k síti RJ45)

Na Precor CLM 835 Commercial Series Stair Climber se vztahuje doživotní záruka na sváry rámu , 2 roky na díly podléhající opotřebení a 1 rok na práci.