použitý běžecký trenažér ze zpětného odkupu . Zachovalý stav, plně funkční , k dodání do 7 dní od objednávky.

 

Vlastnosti:

  1. Pro pocit přirozeného běhu je k dispozici technologie ” Integrated Footplant Technology™ (IFT – využívá technologie  IFT DRIVE , který umí  přerušovat impulsně sílu motoru při došlapu chodidla na pás)  a systém Ground Effects® Impact Control (GFX) (Unikátní systém okamžitého odpružení při dopadu chodidla na pás tlumí a eliminuje nárazy působící na kloubní aparát včetně možného vychýlení běžce z osy pohybu.). Oba tyto systémy  zajišťují nadstandardní poddajnost běžecké plochy a tím velkou šetrnost k vašim  kloubům.
  2. Na běžeckém trenažéru Precor pocítíte přirozený pocit z běhu nebo  chůze. Jeho použití  je snadné jak pro začátečníky tak pro zkušené uživatele.Používá robustní komponenty používané též na vrcholných modelech Precor , proto se na něm snadno  vytváří vysoce výkonný a energický běžecký trénink  nebo chůze.
  3. Heart Rate Monitoring –  snadné a přesné měření tepové frekvence pomocí bezdotykového přijímače monitoruje srdeční činnost během tréninku a umožňuje optimální aerobní tréninkovém rozpětí, což vede k optimálnímu odbourávání tuku a zvyšuje efektivitu kardiovaskulárního tréninku.Vedle bezdotykového přijímače je možné používat dotykové senzory na madlech a snímat tak tepovou frekvenci během tréninku
  4. Celkem 12 tréninkových programů.