Běžecké pásy Precor

autor: | Říj 14, 2014 | 0 komentářů

Řada 800  Zajištění špičkových uživatelských zkušeností

nejmodernější řada s využitím všech dostupných technologií , které jsou v současnosti nabízeny ve fitness odvetví. Jsou zde implementovány IFT a GRN technologie pro přirozený běh. Běžecký pás řady 800 také obsahuje aktivní diagnostickou kontrolku pro okamžité sledování stavu zařízení.

Řadu 800 obsahuje také náš jedinečný Adaptive Motion Trainer® s Open Stride ™ a eliptický krosový trenažér EFX  Crossramp  společně s klasickým a rehabilitačním  ergometrem.

 

Řada 700 standardní modelová řada

Seznamte se s naší ekonomicky výhodnou řadou, která má pověst spolehlivého výkonu, snadné péče a servisu.pro přirozený běh zde jsou implementovány IFT a GRN technologie.

Řada obsahuje také náš jedinečný Adaptive Motion Trainer® s Open Stride ™ a eliptický krosový trenažér spolu s klasickým a rehabilitačním  ergometrem.

 

Řada 600   ekonomicky výhodná řada do menších provozů

Seznamte se s naší ekonomicky výhodnou řadou, která má pověst spolehlivého výkonu, snadné péče a servisu. Navíc k našemu ikonickému hladkému pocitu . Řada obsahuje také náš jedinečný Adaptive Motion Trainer® s Open Stride ™ a eliptický krosový trenažér spolu s klasickým a rehabilitačním  ergometrem.