ZMĚŇ ZPŮSOB SVÉHO POHYBU !

Světově jedinečný Adaptive Motion Trainer (AMT) od značky PRECOR je naprosto převratnou novinkou ve využití fitness trenažérů. Naprosto unikátní pohyb, Vám dovoluje stoupat, kráčet, vyklusávat, běžet anebo skákat –  prostě dělat právě to, na co máte chuť.  Vhodný pro Vaše osobitější a zábavnější cvičení.

KVALITNÍ  NABÍDKA REHABILITAČNÍM  CENTRUM  a FITNESS KLUBŮM!

ATM je nová kategorie kardio-fitness přístroje, který dokáže zvýšit kredit členům  klubu a tím posílí přitažlivost – podporuje tak pozici Klubu proti ostatním zařízením.

VHODNÝ PROSTŘEDEK PRO CVIČENÍ NA KAŽDÉ ÚROVNI

Zcela unikátní a patentovaná technologie poskytuje základní přizpůsobení stroje potřebám uživatele, dovoluje uživateli pohodlně nastavit délku kroku a měnit cvičení v jakémkoli bodě bez nutnosti mačkat knoflíky nebo vybírat programy.

Tím, že má uživatel k dispozici volbu různorodosti délky kroku, je ATM vhodný pro širokou veřejnost. Uživatele podněcuje k náročnému a prospěšnému cvičení. Jednoduše je pro každého, kdo si přeje získat efektivnější výsledky.

VĚDECKY PROVĚŘENÁ  TECHNOLOGIE

Univerzitní centrum tělesné výchovy a sportu v Seattlu potvrdilo výhodnost trenažéru ATM vzhledem  k variabilitě  délky kroků. Výhodou je  podobnost s venkovním během , ovšem s minimálním rizikem zranění a namáhání kloubů.

 

Vysoký stupeň vynaloženého úsilí vývojovým týmem společnosti PRECOR  na vytvoření  ATM je odměněn vytvořením funkčního trenažéru, jenž umožňuje kvalitní cvičení  při dosažení maximálního  kalorického výdeje a vyššího  spalování tuků. Tím pádem  dosáhnete kvalitnějších výsledků rychleji –  a daleko nejpřirozeněji!

Zacvič si různé typy  POHYBU !

CLIMB – STOUPÁNÍ Podobné jako stoupání do schodů  nebo výskok. Procvičí všechny svaly nohou, obzvláště hýžďové svaly, kyčelní ohýbače a lýtka.

 

SHORT STRIDES  –  KRÁTKÉ  KROKY  Pohyb podobný chůzi. Tento způsob je zvláště výhodný pro práci lýtek.

 

MID-RANGE STRIDES – STŘEDNÍ KROKY  Napodobuje běh neboli joggingový poklus, který fakticky posiluje kolenní šlachy a hýžďové svalstvo.

 

LONG STRIDES  – DLOUHÉ KROKY   Podobné jako rychlý běh, zapojuje celé tělo, ale bez nárazů