Nová verze populárního AMT – Adaptive Motion Trainer se zcela nově vyvinutým systémem OPEN STRIDE zvyšuje účinnost cvičení. Tento jedinečný trenažér Vás zcela jistě zaujme, ať již jste začátečník, nebo pokročilý návštěvník fitness. Verze  Adaptivního eliptického trenažéru s dotykovým displejem P30. Intuitivně reaguje na lidský pohyb a umožňuje tak plynule měnit délku a směr cvičební dráhy při komplexním kardio tréninku. Trenažér je vybaven.  Adaptive Motion Trainer® (AMT®) 885 nyní nabízí až 91 cm dlouhou   a 27 cm vysokou eliptickou dráhu.

  1. Funkce Open Stride™ oproti svým předchůdcům nabízí zvětšení rozsahu kroku a tím vyhoví širokému okruhu uživatelů a dodá zcela novou dimenzi pro váš kardio trénink.
  2. Specifická dráha pohybu při cvičení přispívá k dosažení efektivního a osobitého tréninku s minimálním dopadem na vaše klouby, navíc se každý trénik přispůsobí vašim potřebám.
  3. Nové AMT 885 vyhoví bez omezení pro různé typy kardio tréninku  aniž by jste potřebovali přejít na jiný typ trenažéru.
  4. Pro většinu uživatelů  poskytuje zcela novou alternativu k běžeckým trenažérům s ohledem na variabilitu, s šancí na výborný zážitek z volnosti cvičení.

Více o této novince na “”www.amtfitness.com