Nové AMT  uspokojí naprostou většinu uživatelů a poskytuje zcela novou alternativu k běžeckým trenažérům s ohledem na variabilitu, s šancí na výborný zážitek z volnosti cvičení.  Nová verze populárního AMT® nyní nabízí delší a výhodnější eliptickou dráhu. Verze s fixní výškou kroku.

trenažér reaguje na lidský pohyb a umožňuje tak plynule měnit délku a směr cvičební dráhy při komplexním kardio tréninku, to vše bez jediného zmáčknutí ovládacích tlačítek. Tento jedinečný trenažér Vás zcela jistě zaujme, ať již jste začátečník nebo pokročilý návštěvník fitness. Specifická dráha pohybu při cvičení přispívá k dosažení efektivního a osobitého tréninku s minimálním dopadem na  klouby, navíc se každý trénink přizpůsobí vašim potřebám. Nové AMT vyhoví bez omezení pro různé typy kardio tréninku, aniž byste potřebovali přejít na jiný typ trenažéru.

Elektronické na displeji zahrnují úroveň zátěže, vzdálenost , Strides / min kalorie / min kalorie , tepová frekvence , zbývající čas , uplynulý čas , čas v zóně , Segment Zbývající čas , průměrnou rychlost ( kroky za minutu ) , kalorie / min , kalorie / hod , Watts , METS , Target HR , průměrná HR , Stride Length , % skončeno , cvičení Shrnutí , cvičení Profile Biomechanics přezkoušeny na Western Washington University  Lab a jsou vhodné  pro uživatele všech úrovní fitness a velikostí , od 5 % velikosti ženy do velikosti 95 % mužské uživatele . Vynikající stabilita a svoboda pohybu. Spodní pedály s ochranou špičky umožňují uživateli optimalizovat zapojení svalů .

Dvoustupňová práškové lakování postup odolná proti korozi – odolný nátěr  na ocelovém rámu. Nástupní deska v zadní části je vyrobena z polypropylenu a má  dlouhou životnost . Nástupní deska umožňuje uživateli vstoupit na pedály a určit, jak daleko jsou pedály mohou sahat od zadní části trenažéru. Hladký pocit je optimalizován pomocí velkých ložisek a příliš velké otočné madla.

Příslušenství: držáky na láhev s vodou , držák na knížku komunikační zařízení a přenosný hudební přehrávač. Postranní panely jdou snadno vyjmout pro servisní práce,  vedení kabelového připojení jsou volitelná . Naše dráha pro vedení kabelů  usnadňuje, aby vaše zařízení bylo organizované a atraktivní . S tímto kompletním systémem můžete snadno ochránit kabely před poškozením a udržuje pořádek .

 

. Více o této novince ve světě kardio trenažérů naleznete  na “”www.amtfitness.com” .