Představujeme novou kategorii adaptivních trenažérů AMT 885, AMT 835, AMT 813

shadow

Eliptický trenažér, který se dokáže přizpůsobit délce pohybu lidského kroku,jaký si přejete – tato adaptivní funkce je výsadou trenažérů AMT Precor a proto u ostatních krosových trenažérů není možná.

naprosto originální řešení pohybu při cvičení na eliptickém trenažéru. Trenažér je zcela přizpůsobivý Vámi zvolenému pohybu. Právě pro svou nejnovější koncepci je možné používat AMT jako zcela nový druh kardio tréninku, kde trenažér plynule přecházející dle vašeho uvážení z eliptického pohybu ve step nebo lyžování. Vše bez jakéhokoliv namáhání a nárazů na klouby.Vynikající zkušenosti členů klubů, kteří používají tento typ trenažéru.
AMT nabízí vše, co je nejvíce vhodné pro většinu uživatelů. Poskytuje zcela novou alternativu k běžeckým trenažérům s ohledem na variabilitu, s výborným zážitkem z volnosti cvičení.
Svobodná volba, to je to co dělá trenažér AMT vyjímečným. Umožňuje se pohybovat tak lehce, jako ve vašich představách. S každým dalším pohybem je tu i nový zážitek. Budete mít chuť experimentovat v tréninku a zároveň tak udržíte soustředění na efektivní trénink.Rozvíjí pokaždé trénink vždy s vědomím, že se pokaždé zaměříš na kontrolu kroku a od AMT’ následně obdržíš odezvu ve svalech svého těla, které reagují na rozdíl momentu v délce kroku . velice snadné ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu s možností integrace “Osobní obrazovky” obrazovkou na displej typu Experience Series.

Podrobnosti o trenažéru AMT

Jednotlivé varianty trenažéru AMT jsou také podrobně prezentovány na vlastních stránkách
vlastní stránky trenažéru AMT Website:
http://www.amtfitness.com

Více informací

AMT® ADAPTIVE MOTION TRAINER

1/ Protilehlý pohyb madel pro přirozený pohyb
Pohyb nohou i rukou je koordinován jako při běžném pohybu.

2/ Odpor ve dvou pozicích zlepší výsledek vynaložené práce.
Patentovaný systém, který využívá odporu jak v horizontálních, tak i ve vertikálních polohách
pohybu,zvyšuje efektivitu cvičení,jaká doposud nebyla v tomto segmentu trenažérů nabízena.

3/ Nastavitelná délka kroku nabízí neomezené
možnosti pohybu.
Nastavte si svůj rytmus a změňte ho vždy, když bude chtít vaše mysl nebo srdce. AMT 100i se vám přizpůsobí a dopomůže vám k nalezení nových možností a lepších výsledků.

4/ Využijte integrované zábavní příslušenství
Volitelná obrazovka systému Cardio Theater je ergonomicky vložena do konzole, která umožňuje uživateli využívat zábavní příslušenství i při správném biomechanickém pohybu.

5/ Displej „Stride Dial“ kontroluje vaše svalstvo
Monitoring vašeho pohybu v reálném čase. Dostanete okamžitou odpověď, jak reagují vaše svaly na různý pohyb.

AMT na stránce v eshopu