Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/web/virtuals/55078/virtual/www/wp-content/themes/DiviC/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
HIIT TRENAŽERY Archives - Precor - prémiové fitness vybavení

HIIT TRENAŽERY

špičkové stroje určené do crossfitových tělocvičen, rehabilitačních zařízení a profesionálních fitcenter

Zobrazuji všechny 2 výsledky

 • Sleva

  ASSAULT AIR BIKE ELITE

  66.900,00  55.000,00  bez DPH 21%

  ASSAULT AIR BIKE ELITE
  Konečně je v nabídce  těžké cvičební kolo navržené přímo ze zpětné vazby sportovců a trenérů. Assault AirBike Elite přebírá a opravuje téměř všechny součásti tradičního vzduchem bržděného bike, od konstrukce rámu  kliky  a pedálů po monitor a další. ASSAULT AIR BIKE  ELITE vyniká především svoji ergonomií, bezúdržbovou mechanikou se vzduchovým odporovým systémem. Trenažér má nastavitelné sedlo v horizontálním i vertikálním směru a je opatřen transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru.

   

  https://youtu.be/uqFBKr8RlL0

 • Sleva bezmotorový běžecký trenažér

  ASSAULT AIR RUNNER

  156.000,00  129.000,00  bez DPH 21%

  Assault AirRunner zcela definuje bezmotorový běžecký trenažér, který nabízí vynikající konstrukci ocelového rámu, spolehlivou stabilitu a funkčnost bez omezení v efektivním, energeticky úsporném provedení.  AirRunner je lehké (105kg) a přenosné (vestavěné dopravní kolečka v přední části rámu) a jeho kompaktní stopa umožňuje přizpůsobit se téměř jakémukoli typu výcvikového prostoru.

  Protože  bezmotorový běžecký pás, AirRunner nepoužívá elektrickou energii, běží  na energii vyrobenou vlastním pohybem uživatele. Ať už jste začínající sportovec nebo soutěžící na nejvyšší úrovni, může se stroj okamžitě přizpůsobit požadované rychlosti, a to i v případě, že změníte svoje tempo náhodně podle libosti. Neexistuje nastavení maximální rychlosti – pokud chcete během tréninku posunout své limity, bude AirRunner jednoznačně tou správnou volbou. Přiložená konzola AirRunner vás informuje o vašem čase, spálené kalorií, vzdálenosti, rychlosti, tempech s množstvím programů srdeční frekvence a intervalu..
  https://youtu.be/9jPeSrr7HWE