Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/web/virtuals/55078/virtual/www/wp-content/themes/DiviC/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Skupinový trénink Archives - Precor - prémiové fitness vybavení

Skupinový trénink

 

Queenax ™
Bez ohledu na místo, které máte, je řešení, které dokonale zapadne a poskytne vám maximální využití. Queenax může hrát vedoucí nebo podpůrnou roli ve skupinovém tréninku od umístění proti zdi, v rohu, volně stojící nebo pokrývající celé studio. Unikátní tréninkové doplňky budou cvičence zabývat a vyzývat a budou snadno konfigurovatelné pro podporu různých tříd.

Spinning®
Skupina Indoor Cycling poskytuje neuvěřitelný trénink a vyzařuje „domorodou“ mentalitu, která apeluje na nové i stávající cvičence. S prvotřídním oficiálním vzděláváním Spinning a čtyřmi modely Spinner®, které si můžete vybrat, můžete svým cvičencům poskytnout zážitek z jízdy, který hledali.

bezmotorový běžecký trenažér

AIR RUNNER

Assault Fitness
Assault Fitness produkty jsou optimalizovány pro vysoce intenzivní intervalový trénink. Jejich lehké rámy a integrovaná transportní kola umožňují trenérům rychle a snadno překonfigurovat tréninkové prostředí s podporou různých stylů programování. Doplňte krátké záblesky kardio s produkty Assault Fitness spolu s funkčním a silovým tréninkem na Queenaxu.

Zobrazuji všechny 4 výsledky