Druhy ovládacích konzolí Precor

P30- P30 interval – P31 – dotyková P62 -dotyková P82

shadow

Zvýšená motivace, kterou pocítíte při použití ovládacích konzolí P10

Možnosti zábavy s Konzolí P 10 Precor .
Pokud uvažujete o pořízení řady Precor 810 jako standardní řady kardio vybavení, máte možnost využít také příslušenství pro rozšíření personální zábavy. Konzole P10 zaručují možnosti instalace zábavného audio centra s výběrem zvukových kanálů, např. z jednotlivých TV nebo radiových stanic. Vaši členové si tak při vlastním cvičení mohou vybrat k poslechu do sluchátek svou oblíbenou stanici .
Ještě větší zážitek můžete také vytvořit přidáním osobní obrazovky systému (PVS) a nebo PVS s možností připojení iPone/iPod (PEP). V této kombinaci, můžete sledovat video z vašeho zábavního systému nebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení iPod nebo iPhone.

shadow

Extra motivace, kterou naleznete při použití ovládacích konzolí P30

Možnosti zábavy pro Precor kardio souladu se rozhodnete používat.

Pokud uvažujete o pořízení řady Precor 830 řady kardio vybavení, máte možnost využít i příslušenství pro možnosti personální zábavy. Konzole každé z těchto řad obsahují možnosti instalace zábavného audio centra s výběrem zvukových kanálů,např. z jednotlivých TV nebo radiových stanic. Vaši členové si pak samy vyberou svou oblíbenou stanici k poslechu do sluchátek při vlastním cvičení.

Můžete také vytvořit ještě větší zážitek přidáním osobní obrazovky systému (PVS) a nebo PVS s osobní zábavou možností připojení iPhone/iPod (PEP). V této kombinaci, můžete sledovat video z vašeho zábavního systému nebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení iPod nebo iPhone.

shadow

Super motivace, se kterou se setkáte při použití ovládacích konzolí P80

Pokud uvažujete o pořízení nejvyšší řady 880 z řady Precor kardio vybavení, máte možnost využít nejmodernější techniku, která je v současnosti pro konzole 80 dostupná ve fitness průmyslu. V konzoli s dotykovým ovládáním ( jako u vašeho Smart telefonu ) je integrováno vedle vlastního ovládání trenažéru také použití TV nebo možnost procházení obsahem internetu díky instalovanému prohlížeči. Navíc je zde ale i možnost zaregistrovat si osobní účet na PREVA.COM a mít možnost sledovat své tréninkové výsledky.
Můžete také vytvořit osobní zábavou připojením iPone/iPod v horní části konzole. V této kombinaci, můžete sledovat na obrazovce video nebo fotografie a nebo si můžete vychutnat hudbu a média přímo z vašich zařízení iPod nebo iPhone.

Komentáře

Pro tento produkt není žádný komentář.

Zanechej odpověď