Prémiové kardio trenažéry - Posilovací stroje - Funkční trénink - CrossFit - Spinning

“Tvoříme fitness s osobním přístupem”

Tvoříme osobní fitness...

com_cat
PREVA 6 - představení
uvedení nového ovládacího software pro P80- 82

V krátkém videu vám předvedeme, jak snadno ovládat kardio trenažéry Precor vybavené dotykovou konzolí P80-82, přihlásit se na účet Preva, ovládat TV a internet.

Precor EFX 800 5. generace
Precor EFX 88x nové eliptikaly 5. generace

Precor EFX 88x nové eliptikaly 5. generace nabízí vedle nového vzhledu i Cross Ramp se zaoblenou dráhou cvičení.

Precor Queenax™
Queenax™ - komplexní tréninkové věže pro funkční cvičení

Unikátní stavebnicový systém pro cvičení CrossFit nabízí rozličné varianty a doplňky.

Precor & Spinning
Spinner® - trenažéry na indoor cycling.

Precor v roce 2015 doplnil své portfolio o akvizici Spinning. Kola se vyznačují spolehlivostí, kterou od Precor očekáváte, je podpořená více než 20letými průmyslovými poznatky, vzděláváním a programováním od Spinning®.

Naše přednosti:

1. Globální značka s dlouholetými zkušenostmi

Precor je přední světový výrobce prémiového fitness vybavení, který nabízí kompletní řešení pro vaše nové fitness nebo modernizaci stávajícího sportovního klubu. Hlavní centrum se nachází v Seattlu v USA. V roce 2004 se Precor stal součástí jedné z největších obchodních skupin se sportovním zbožím na světě, finské společnosti AMER SPORTS.
Za posledních 40 let od svého založení se značka Precor stala prémiovým výrobcem moderní řady kvalitních fitness trenažérů přednostně určených pro komerční použití. Velkou oblibu mezi zákazníky získaly pro své vlastnosti zařízení poskytující aerobní cvičební, tzv. Adaptivní kardiovaskulární trenažéry AMT .

2. Bezplatné 3D grafické zpracování projektu

Pro získání lepší představy vašeho záměru pro vás připravíme také zdarma virtuální grafické zpracování projektu ve 3D provedení. Pokud se budete chtít virtuálně projít vašim budoucím nebo modernizovaným fitness klubem, připravíme pro vás i tuto animaci.

3. Trendy v oblasti fitness, s nimiž se budete držet krok v roce 2020

V současnosti jsou v popředí zájmu Funkční trénink, HIIT, CrossFit, skupinový trénink a další. Precor v tomto směru nabízí řešení v podobě Queenax, Assault Fitness a Spinning jak pro skupinová cvičení, tak pro jednotlivce.

Komentáře

Pro tento produkt není žádný komentář.

Zanechej odpověď